Scroll Top

ORGANİZASYON

Here's What We Do Better

ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Kongre, konferans, etkinlikler, açılış törenleri, toplantı, çalıştay, sempozyum, konser, Festival ve ödül törenleri gibi organizasyonlarda Mina Yapım, olarak A’dan Z’ye bütün organizasyon aşamalarını profesyonel ekibimizle hazırlıyor ve uyguluyoruz. İşi Mina’ya bırakın ve keyfinize bakın.
SAHNE VE DEKOR HİZMETLERİ
Ses ve ışık sistemleri, dekor tasarım ve uygulamaları, teknik ekipman ve ekip kiralamaları, simultane çeviri sistemleri ile watchout, mapping tasarım ve uygulamaları Mina Yapım’ın müşterilerine sunduğu diğer hizmetlerden bazıları.
SİMULTANE, ARDIL ÇEVİRİ
Aynı yer ve zamanda 3000 kişiye kadar hizmet verebilen, 32 farklı dilde çeviriye imkân sağlayan dijital çeviri sistemleri ile hizmet vermekteyiz. Uzman tercüman kadromuz, simultane/ardıl çevirilerde kusursuz hizmet vermektedir.
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ TASARIM VE UYGULAMA
Her projeye özel ve yenilikçi çözümler üretiyoruz. Gerek projeksiyon sistemleri gerek LED sistemleri ve mapping uygulamaları ile yüksek çözünürlük ve kaliteyi önceliyoruz. Görüntü sistemleri adına farklı deneyimler ve çalışmalarımız için sizleri bekliyoruz.