Scroll Top

PRODÜKSİYON

Here's What We Do Better

FİLM VE PRODÜKSİYON HİZMETLERİ
Dijital Medya çağında görsel materyal ile tanıtım bütün kurumsal yapıların vazgeçilmez bir ihtiyacı haline gelmiştir. Mina Yapım, talebiniz doğrultusunda en nitelikli içerikler ile hazırladığı filmler ile kurumsal kimliğinizi kitlesel düzeyde kayıt altına alıyor. En iyisi için sizi de bekliyoruz.
BELGESEL FİLMLERİ
Zamanın bir diliminden bir olguyu bütün yönleriyle araştırıp işleyerek filme aktarıyoruz. Alanının uzmanı ekibimizle hazırladığımız Belgesel filmlerimiz hayal edip gerçekleştirdiklerinizin geleceğe aktarılmasını sağlıyor. Tarihe kayıt düşelim.


REKLAM FİLMLERİ
Organizasyon hedef kitleniz ve hitap ettiğiniz pazarın özelliklerini gözeten bir anlayışla nitelikli içerik ve materyal desteği sağlayarak hedeflerinize daha hızlı varmanızı sağlıyoruz. Çağın gerisinde kalmayın, kalamayız.

KURGU, ANİMASYON
Teknolojinin sunduğu imkanları en iyi şekilde ve alanının en iyileri ile çalışarak kullanan Mina Yapım hayal ettiklerinizi tasarlayıp hayat veriyor. Hayallerinizi ertelemeyin.


TV PROGRAMLARI
A’dan Z’ye TV programını hazırlıyor ve yönetiyoruz. Özgün, ortak ve her çeşit program talepleriniz için dinamik ekibimizle hizmetinizdeyiz. Siz koltuğunuza kurulun.


CANLI YAYIN HİZMETLERİ
Mina Yapım, olarak kongre, konferans, etkinlikler, açılış törenleri, toplantı, konser ve ödül törenleri gibi organizasyonlarınız için canlı yayın hizmeti vermekteyiz. Rahat olun.
MARKA YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
Markanızın içinde yer alacağı rekabet ortamını analiz ediyor; markanızın oluşturulması, stratejik olarak konumlandırılması ve yönetimi konusunda profesyonel destek sağlıyoruz.
GRAFİK TASARIM
Firmanızın kurumsal kimliği her şeyden önemlidir. Kurumsal kimliğinizin güvenilirliği, onu oluşturan veya destekleyen yaratıcı bileşenlerden oluşur. Firmanızın iş ve pazar hedeflerine göre, iletişimin en önemli öğelerinden biri olan grafik tasarım hizmetleri sunuyoruz.
KURUMSAL KİMLİK
İsimden logoya, sunumdan görsel ögelere kadar markanızın tüm görünen yüzünü sizi en iyi ifade edecek şekilde tasarlıyor, kurumsal görünürlüğünüzü en üst seviyeye taşıyoruz.
PROMOSYON ÜRÜNLER
Kurumsal mesajınızın ve markanızın tüketiciye ulaşmasında en etkili yollardan birisi de promosyon ürünleridir. Piyasada kendine yer edinmek isteyen bütün firmalar, tüketiciye yönelik promosyonlara başvurur ve başarılı da olurlar. Promosyonun amacı ürünün yapılan pazarlama organizasyonunda aracı kurumların kabullenmesinin ve mevcut desteklerinin alınmasıdır.
MATBAA VE BASKI HİZMETLERİ
Tasarladığımız kurumsal kimliklerinizi, tasarımlarınızı ve farklılığını yansıtabileceği şekilde en iyi kalitede baskı hizmetlerini gerçekleştirerek, baskı hizmetlerinde müşterilerimize farklı bir deneyim yaşatıyoruz.